Používateľsky
prívetivé 
miesto
predaja

Nastavenie v minútach, predaj v sekundách.
Kompatibilné s akýmkoľvek zariadením.
Odoo • A picture with a caption

Kompatibilný s akýmkoľvek hardvérom

Nevyžaduje sa žiadna inštalácia ani žiadny špecifický hardvér.

tablety

notebooky

Stolové počítače

Priemyselné stroje

Všetko, čo  váš obchod potrebuje

Odoo POS je založený na inteligentnom rozhraní, ktoré môže každá maloobchodná spoločnosť bez problémov používať.  Pretože je to mimoriadne flexibilné, môžete nakonfigurovať Odoo POS tak, aby vyhovoval vašim presným potrebám.

 
 

Online alebo offline

Predajné miesto spoločnosti Odoo zostáva spoľahlivé, aj keď vaše pripojenie nie je.

Vytvorte nové obchody rýchlo a jednoducho pomocou internetového pripojenia. Potom použite svoje miesto predaja kdekoľvek a kedykoľvek.

Odmeňte svojich verných zákazníkov pomocou vernostných programov Odoo. Celý proces je rýchly a dá sa úplne automatizovať. Identifikácia vašich zákazníkov je ešte rýchlejšia vďaka vernostným kartám a identifikátorom čiarového kódu zákazníka.

Zaregistrujte svojich zákazníkov a sledujte ich zvyky pri nákupe. Potom im môžete poslať špeciálne ponuky a oznámenia o predaji pomocou služby Odoo Mailing . Zaregistrujte daňové identifikačné čísla pre svojich obchodných zákazníkov a okamžite im dajte faktúry (alebo ich pošlite e-mailom).

Odoo • Image and Text

Integrovaná správa zásob

Kontrola v reálnom čase a presné predpovede na správu obstarávaní.

Aplikácia Odoo SKLAD automaticky zadá každú transakciu z POS na sklade. V reálnom čase môžete vidieť dostupnosť produktov bez straty času. Okrem toho je POS kompatibilný s e-obchodom Odoo. Nemusíte nastavovať samostatné zásoby pre tieto dve aplikácie a byť skutočne viackanálovým podnikom.